АКТУАЛЬНО

[5]

ДЕПУТАТА, ЯКИЙ НАКИНУВСЯ НА ШКОЛЯРА, ВИГНАЛИ З ПАРТІЇ


Депутата від “Блоку Петра Порошенка” Олександр Паламарчук, який підняв руку на 16-річного школяра, більше не є членом партії БПП “Солідарність”. Про це повідомили у прес-службі БПП, пише 24 канал.

У партії наголосили, що обурені вчинком депутата Києво-Святошинської ради Київської області Олександра Паламарчука, який під час сесії Гатненської сільської ради вдався до агрeсивних дій по відношенню до школяра.

“Після внутрішнього розслідування Київської територіальної організації партії “БПП “Солідарність”, було ухвалено рішення про виключення О. Паламарчука з лав партії”, – йдеться у заяві БПП.

Тож Олександра Паламарчука вигнали з Києво-Святошинської ради. Також партія БПП вимагає від правоохоронців провести об’єктивне розслідування даного інциденту.

Нагадаємо, у селі Гатне, що на Київщині, депутат від БПП Олександр Паламарчук накинувся на 16-річного школяра-активіста Сергія Чагаріва, бо йому не сподобались пости хлопця у Facebook.








ДЕПУТАТА, ЯКИЙ НАКИНУВСЯ НА ШКОЛЯРА, ВИГНАЛИ З ПАРТІЇ  ДЕПУТАТА, ЯКИЙ НАКИНУВСЯ НА ШКОЛЯРА, ВИГНАЛИ З ПАРТІЇ Reviewed by Mapiя Іваночко on 17:48 Rating: 5