АКТУАЛЬНО

[5]

В його словах разюча правда!!! Ярош розповів приголомшливу інформацію про війну, ВИ ПОВИННІ ЦЕ ЗНАТИДля врегулювання військового конфлікту на території Донбасу потрібно шукати нові шляхи і сценарії. Таку думку висловив депутат Дмитро Ярош, передає Корупція.Інфо

Він упевнений, Мінські домовленості давно втратили свої силу і ефективність, тому необхідно активно працювати над тим, щоб перемогти ворога іншими способами.

Дмитро Ярош наполягає на тому, щоб відмовитися від Мінських угод і успадковувати поки що Будапештський формат, так як Україна отримає, як мінімум, якісні гарантії.


Ярош робить акцент на тому, що багато українців пасивно чекають приїзду «хороших дядьки й тітки», які миттю наведуть порядок.

Насправді, потрібно вставати і відправлятися воювати, щоб самостійно зробити щось для звільнення країни.В його словах разюча правда!!! Ярош розповів приголомшливу інформацію про війну, ВИ ПОВИННІ ЦЕ ЗНАТИ  В його словах разюча правда!!! Ярош розповів приголомшливу інформацію про війну, ВИ ПОВИННІ ЦЕ ЗНАТИ Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:45 Rating: 5