АКТУАЛЬНО

[5]

Тебе тут не чекають: Франція збунтувалася проти Путіна

Візит російського лідера до Франції запланований на сьогодні, 29 травня


Десятки людей вийшли на вулиці Парижа, протестуючи проти приїзду російського президента Володимира Путіна та його зустрічі з очільником Франції Еммануелем Макроном.

Серед учасників антипутінського протесту чимало об’єднаних громад, найактивніша серед яких українська, передає "Радіо Свобода". пише "Знай.ua",
  
Люди тримали в руках плакати з гаслами #FreeSushchenko та "Путіне, на тебе вже чекає – не дочекається Каддафі".

Візит господаря Кремля запланований на сьогодні, 29 травня. Його запросив особисто Макрон.

У Москві заявили, що однією з тем розмови двох президентів стане ситуація на Донбасі, і, за словами речника президента РФ Дмитра Пєскова, Путін виступає за продовження роботи у "нормандському форматі" й з "достатнім песимізмом оцінює нинішню динаміку, яку демонструє українська сторона в плані реалізації Мінських домовленостей".

Як відомо, Росія продовжує заперечувати своє пряме втручання у бойові дії на сході нашої країни та фінансування терористів, незважаючи на те, що міжнародна спільнота має безліч доказів зворотнього. Свою агресію на Донбасі вона називає "внутрішньоукраїнським конфліктом" і твердить, що її не стосуються підписані нею вимоги мінських угод, такі, як виведення з території України "іноземних військ", бойової техніки тощо.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Еммануель Макрон виступає за якнайскоріше проведення нової зустрічі в "нормандському форматі".
Автор матеріалу: 
Оксана Ханас


Тебе тут не чекають: Франція збунтувалася проти Путіна Тебе тут не чекають: Франція збунтувалася проти Путіна Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:10 Rating: 5