АКТУАЛЬНО

[5]

Така жорстокість не вкладається в голові: Прокурор застрелив мачуху і батька! Причина приголомшує!(ФОТО)

center>

У поліції назвали основну версію причин резонансного злочину в місті Дубно Рівненської області, де 1 квітня застрелили адвоката Віту Шаблій і поранили її чоловіка В'ячеслава Чайку, який у 2014 році очолював УМВС Рівненської області, передає Корупція Інфо

За словами слідчих, сімейна сварка переросла у стрілянину, у результаті якої жінка померла на місці, а чоловік доправлений у лікарню з кульовими пораненнями.

У вчиненні умисного вбивства підозрюють сина В'ячеслава Чайки від першого шлюбу – Ігоря. Ймовірною причиною конфлікту стало майно через яке вже кілька років триває судова тяганина.

За словами постраждалого, син спочатку вистрелив кілька разів у мачуху, а потім стріляв у нього. Батько отримав 4 вогнепальні поранення.

Зазначається, що 29-річний Ігор Чайка зараз працює на посаді прокурора Тернопільщини. На нього вже розіслали орієнтування у всі області.

На місці події слідчі вилучили 8 гільз калібру 9 мм. У поліції вважають, що прокурор підготувався до злочину заздалегідь.

Убита Віта Шаблій із 2008-го року займалася адвокатською практикою. На минулих виборах вона балотувалася на посаду міського голови від партії "Свобода".

Така жорстокість не вкладається в голові: Прокурор застрелив мачуху і батька! Причина приголомшує!(ФОТО)  Така жорстокість не вкладається в голові: Прокурор застрелив мачуху і батька! Причина приголомшує!(ФОТО) Reviewed by Mapiя Іваночко on 19:34 Rating: 5