АКТУАЛЬНО

[5]

Якби війна на сході України була невигідна – її б вже давно закінчили: боєць АТО розповів, як швидко повернути окупований ДонбасЯкби війна на сході України була невигідна – її б вже давно закінчили.


Таку думку висловив боєць АТО Павло Якимчук в інтерв’ю виданню Styler.


За словами військового, завдяки війні на Донбасі триває списання озброєння, йде контрабанда. Але все це можна зупинити лише політичною волею лідерів України.

«На Донбасі стоїть армія України, а армія контролюється Головнокомандувачем. Якщо буде дана команда не пропускати машини, контрабанда зупиниться. Машини просто не поїдуть», – каже він.

Павло додав, що окупований Донбас обов’язково потрібно повернути Україні. І є кілька шляхів повернення. На його думку, найкращий спосіб – на деякий час ізолювати окуповані території.

А через пару років вони (так звані «Л/ДНР», – «24») самі «здуються». Росія не буде вічно спонсорувати, це їм невигідно,– вважає боєцю АТО.

Військовий зазначив, що коли у Донецьк увійде регулярна українська армія – чимало місцевих швидко змінять свою точку зору, а хто ні – поїдуть у Росію.

«Це і списання озброєння, і контрабанда. Зупинити це можна політичною волею лідерів країни. На Донбасі стоїть армія України, а армія контролюється Головнокомандувачем. Якщо буде дана команда не пропускати машини, контрабанда зупиниться. Машини просто не поїдуть «, — ділиться думками Павло.


Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!


Якби війна на сході України була невигідна – її б вже давно закінчили: боєць АТО розповів, як швидко повернути окупований Донбас Якби війна на сході України була невигідна – її б вже давно закінчили: боєць АТО розповів, як швидко повернути окупований Донбас Reviewed by Mapiя Іваночко on 06:49 Rating: 5