АКТУАЛЬНО

[5]

РОСІЯ ПІДНЯЛА ПО ТРИВОЗІ ВІЙСЬКА БІЛЯ КОРДОНІВ З УКРАЇНОЮ


У Росії піднята по навчальній тривозі в рамках командно-штабного тренування 20-а загальновійськова армія Західного військового округу РФ, що дислокується у Воронезькій, Брянській і Бєлгородської областях.
Про це повідомляє “УНІАН” із посиланням на Міноборони РФ.пише http://de-facto.
За задумом тренування, сплановано проведення операції угрупованням військ (сил) на одному зі стратегічних напрямків з використанням широкого спектру засобів ураження умовного противника. Штабам доведеться продемонструвати вміння оперативно оцінювати складну обстановку, виробляти грамотні рішення і забезпечувати безперервне і стале управління військами в умовах мінливої обстановки,
– мовиться в повідомленні.
За даними видання, російські військові відпрацюють обмін інформацією по автоматизованій системі управління. Також будуть уточнені алгоритми дій керівного складу при підготовці операцій бойових дій і керівництві військами в ході їх ведення.
В Міноборони Росії стверджують, що захід є плановим і проводиться відповідно до програми підготовки військ Західного військового округу на 2016 рік.
_______
Загрузка...
Загрузка...
РОСІЯ ПІДНЯЛА ПО ТРИВОЗІ ВІЙСЬКА БІЛЯ КОРДОНІВ З УКРАЇНОЮ РОСІЯ ПІДНЯЛА ПО ТРИВОЗІ ВІЙСЬКА БІЛЯ КОРДОНІВ З УКРАЇНОЮ Reviewed by Роман Іваночко on 13:08 Rating: 5