АКТУАЛЬНО

[5]

Через Львів переправляли зброю росіянам - ДФС

Працівники митного поста "Львів-поштовий" виявили зброю у поштових посилках.
Митний пост "Львів-поштовий". Ілюстрація:http://lv.sfs.gov.ua/
У поштових посилках митники виявили зброю. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, зазначають Патріоти України.
Упродовж тижня працівники Львівської митниці ДФС під час митного контролю поштових відправлень знайшли заборонені до пересилання предмети, що мають стосунок до зброї.
Зокрема зафіксовано п'ять випадків – виявлено 1 пістолет з набоями, приціл та 5 ножів.
Вказані предмети знайшли у міжнародних поштових відправленнях – посилках, відправниками яких, згідно з митними поштовими деклараціями, є громадяни, які живуть чи перебувають у США, а отримувачами – в одному з випадків – громадянин Росії, а в решті – мешканці різних областей України.
Небезпечні знахідки виявили працівники митного поста "Львів-поштовий". Як правило, вони були серед особистих речей і в деклараціях не згадувались. За результатами експертизи , два з ножів належать до холодної зброї колючо-ріжучої дії. Про цей факт повідомлено правоохоронні органи._______
Загрузка...
Загрузка...
Через Львів переправляли зброю росіянам - ДФС Через Львів переправляли зброю росіянам - ДФС Reviewed by Роман Іваночко on 08:47 Rating: 5