АКТУАЛЬНО

[5]

Не успев стать президентом, Трамп решил, как быть с Украиной


Дональд Трамп вважає есправедливим, що тільки США борються за Україну.
Як пише week-end, Трамп зробив несподівану заяву, висловивши свою прихильність України, про це він заявив в інтерв’ю The New York Times.
Після міркувань про НАТО Трамп в інтерв’ю різко перейшов на тему, що стосується України.
«І одна річ, яку я не міг терпіти, була Україна. Але зараз я весь за Україну», — сказав Трамп», — пише zn.ua. передаєhttp://www.zvistka.net
Він також повідомив, що у нього є друзі, які живуть в Україні та заявив, що Росія стає дуже конфронтаційною.
І ми найменше постраждали від того, що відбувається з Україною, тому що ми найдалі. Але навіть, здається, їх сусіди не особливо хочуть про це говорити. Ви подивіться на Німеччину, ви подивіться на інші країни, і вони, схоже, не дуже активно беруть участь.
«Це стосувалося лише нас і Росії. І я задавався питанням, чому це країни, які межують з Україною і знаходяться поруч з Україною — чому це, що вони не приймають активнішу участь? Чому це завжди тільки Сполучені Штати, ви знаєте, це впливає на нас, але не так сильно, як це впливає на інші країни», — зазначив він.
За його словами, інші країни тільки говорили «ми повинні зупинити» і нічого не робили.
«Все відбувалося між нами і Росією. Чому так? За фактом через газ і нафту та інші речі, яких вони хотіли від Росії», — сказав Трамп.
«Ми боремося за Україну, але більше ніхто не бореться за Україну, крім самої України, звичайно ж, і я кажу, що це не здається справедливим, і це не здається логічним», — підкреслив він.
_______
Загрузка...
Загрузка...
Не успев стать президентом, Трамп решил, как быть с Украиной Не успев стать президентом, Трамп решил, как быть с Украиной Reviewed by Mapiя Іваночко on 19:12 Rating: 5