АКТУАЛЬНО

[5]

Зменшення корупції у діяльності органів держнагляду стає реальністю - нардеп Івченко
Сьогодні Парламент розглядав у другому читанні Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)" (реєстр.№2531а).
Про це народний депутат Вадим Івченко повідомив на власній сторінці у Facebоok: Передаєhttp://uainfo.org/
"Цим Законом впорядковуємо здійснення державного нагляду та підвищуємо правовий рівень захисту бізнесу.
Важливість і актуальність цього законопроекту також полягає у створенні більш прозорої системи стягнення адміністративно - господарських санкцій та зменшення корупціогенних чинників у діяльності органів державного нагляду (контролю).
До цього законопроекту мною було подані поправки. Деякі з яких були враховані. Зокрема, із Проекту Закону вилучено положення про звільнення органів державного нагляду (контролю) від сплати судового збору у справах щодо стягнення штрафних санкцій. Адже ця норма була відверто дискримінаційною стосовно підприємців: контролюючі органи звільнялися від судового збору, щоб у судовому порядку застосувати до підприємців адміністративно-господарські санкції, а суб'єкти господарювання, щоб захиститися від накладених «контролерами» штрафів, були вимушені сплачувати цей збір.
Тричі проводилось рейтингове голосування. Двічі переголосовувався законопроект. Голова Верховної Ради закликав депутатів залишатись на робочому місці та голосувати і мати повагу до громадян, до авторів законопроекту до своїх колег. Нарешті було зібрано 234 голоси в його підтримку.
Вітаю всіх з прийняттям".
Вадим ІВЧЕНКО

Загрузка...

Загрузка...
Зменшення корупції у діяльності органів держнагляду стає реальністю - нардеп Івченко Зменшення корупції у діяльності органів держнагляду стає реальністю - нардеп Івченко Reviewed by Mapiя Іваночко on 16:45 Rating: 5