АКТУАЛЬНО

[5]

УКРАЇНСЬКИХ ВОДІЇВ ПРИГОЛОМШИЛИ НОВИМИ ПРАВИЛАМИ ЩОДО АВТОМОБІЛІВ НА ІНОЗЕМНИХ НОМЕРАХ

«Щодо нібито відхилення комітетом пропозиції про зміни в законодавстві щодо ввозу на територію України автотранспортних засобів особистого користування на іноземній реєстрації.
В ході засідань робочих груп в комітеті обговорювалося декілька шляхів вирішення проблемних питань ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування.
Про це на сторінці у Facebook написала голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.
Найбільшу кількість прихильників набрала пропозиція щодо умовного часткового звільнення від оподаткування тимчасово ввезених транспортних засобів. Розбіжності виникли лише щодо суми щорічних внесків. Така пропозиція цілком узгоджується з вимогами чинного законодавства та міжнародними угодами, підписантом яких є Україна, з чим погодилися фахівці ДФС та Міністерства фінансів», – пояснила голова комітету.
«Пропозиція пана Москаля полягає в тому, щоб користувачі транспортних засобів на іноземних номерах, сплачуючи лише 10 євро на місяць, звільнялись від необхідності розмитнювати свої автомобілі, ввезені з-за кордону.
Своїм листом Комітет запропонував продовжувати подальшу спільну роботу щодо пошуку компромісу, з метою дотримання інтересів держави, бізнесу та громадян.
_______
Загрузка...
Загрузка...
УКРАЇНСЬКИХ ВОДІЇВ ПРИГОЛОМШИЛИ НОВИМИ ПРАВИЛАМИ ЩОДО АВТОМОБІЛІВ НА ІНОЗЕМНИХ НОМЕРАХ УКРАЇНСЬКИХ ВОДІЇВ ПРИГОЛОМШИЛИ НОВИМИ ПРАВИЛАМИ ЩОДО АВТОМОБІЛІВ НА ІНОЗЕМНИХ НОМЕРАХ Reviewed by Роман Іваночко on 22:33 Rating: 5