АКТУАЛЬНО

[5]

ТЕРМІНОВА НОВИНА: УКРАЇНСЬКОГО ДЕПУТАТА ЗНАЙШЛИ ЖОРСТОКО ВБИТИМ У ЙОГО ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ


Поблизу села Лукашівка Близнюківського району на Харківщині у автомобілі знайшли тіло 45-річного Романа Шияна.
Повідомляє http://djerelonovun
Покійний – колишній керівник підсобного господарства “Україна ФГ” та “Укрбургаз”, депутат Красноградської районної ради.
За словами місцевих жителів, біля автомобіля знаходяться співробітники поліції, а також кілька десятків людей – мешканці сіл Лукашівка та Копанки. Вони переконані, що вбивство екс-керівника підсобного господарства пов’язане з його професійною діяльністю, зокрема, з його участю в судових розглядах з приводу розпаювання землі.
“Ми боїмося, що докази будуть втрачені, і слідство буде проведено не в повному обсязі”, – заявив один із місцевих мешканців.
Близько 14-ї години тіло покійного відвезли до моргу.
“Слідчо-оперативна група працює. Виклик дійсно надійшов за фактом вбивства. Але хто саме убитий, поки що інформації немає. Подробиці будуть пізніше”, – повідомили в прес-службі облуправління Нацполіції.
Відзначимо, що восени 2015 року Роман Шиян був обраний депутатом у Красноградську районну раду від Аграрної партії України.
Джерело: lifeinvest.com.ua

Загрузка...
Загрузка...
2 Блок 3 Банерна мережа
ТЕРМІНОВА НОВИНА: УКРАЇНСЬКОГО ДЕПУТАТА ЗНАЙШЛИ ЖОРСТОКО ВБИТИМ У ЙОГО ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ ТЕРМІНОВА НОВИНА: УКРАЇНСЬКОГО ДЕПУТАТА ЗНАЙШЛИ ЖОРСТОКО ВБИТИМ У ЙОГО ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ Reviewed by Mapiя Іваночко on 20:10 Rating: 5