АКТУАЛЬНО

[5]

Цієї війни вистачить на всіх. І всюди

Фото зі сторінки FB автора
Я знаю, що хочеться. Але не можна. Не можна кричати "давайте в наступ!", "не відступати і не здаватись!!!", якщо Ви не записалися в солдати.
Це просто комічно. Передає http://uainfo.org
Вам відкриті всі ворота - полки спецназу, ссо, альфа, морська піхота, котики, десантники. Якщо нікуди не беруть - значить погано старались. Плакатись будете на гей-параді. Я знаю, що ніщо не зупинить нормального мужика, якщо поставить мету.
Якщо небеса змовились і вас таки нікуди не беруть - пишіть, прилаштую.
Ви козак-махновець не вірите нашій армії? Лишились і ДУК, і УДА. Не обманюйте.
"Та ***ть, ну яка морська піхота, я ІТшник, у мене фірма, десяток залежних робітників і семеро дітей".
Багато в чому згоден. Ви можете бути ефективні інакше і правда. Цієї війни хватить на всіх. І всюди.
Але тоді маєте бути активним началом на вуличних фронтах. Тут навіть важче. Але Ви маєте підтримувати опір. Спонсорувати правильні проекти. Взагалі то і самі в них приймати участь. Хоча би три години на тиждень. А так то хоча би жопу піднімати і виходити на мітинги. Не п****ть що немає часу. Є ***ть. Хоч раз на місяць бери і тули на правильний мітинг. Вибору немає.
А якщо Ви вважаєте що важливо "публічно доносити свою думку", "впливати на настрої людей", "боротися демократично і формувати публічну опінію". То маю Вас засмутити. Ви так само глибоко колихаєте блогосферу своїм досвідом, як сидите на хері, який порошенки-черновецькі клали на всі ці демократії.
Якщо раптом ще хтось не здогадався, то вибори - це не голоси людей. Вибори це контроль над медіа, ресурси, кадри і політичні структури. А вже далі ще голоси. Які без захисту нічого не варті.
"Публічна опінія" може бути якою завгодно, але якщо немає структури, яка тримає лінію, тоді всі опінії міняються після трьох тижнів промивання мізків на крупному телеканалі.
Євген КАРАСЬ, активіст, екс-боєць батальйону "Київ-2" 
Загрузка...

2 Блок 3 Банерна мережа
Цієї війни вистачить на всіх. І всюди Цієї війни вистачить на всіх. І всюди Reviewed by Mapiя Іваночко on 06:47 Rating: 5