АКТУАЛЬНО

[5]

Гройсман відмінив видачу квартир для бійців АТО

Кабмін вирішив змінити правила, за якими учасники АТО більше не отримуватимуть квартири. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Новину передає ONPRESS.INFO. Зі слів Гройсмана, військові, які захищали суверенітет України в зоні АТО, повинні самі обирати житло, яке їм довподоби. Відтак бійцям даватимуть не квартири, а гроші.
«Замість того, щоб будувати житло, людям треба дати гроші, і люди собі придбають житло», — сказав Гройсман. Відповідне рішення уже прийняте. Наразі відомо, що уряд виділить субвенції у розмірі 300 млн гривень між регіонами для реалізації цього рішення. Підтримав таку ініціативу і міністр оборони Степан Полторак. З його слів, виплата коштів допоможе виключити корупційну складову.
Нагадаємо, у грудні 2015 року трапився гучний скандал, коли корпорація «Укрбуд» виставила квартири на продаж, замість того, щоб згідно договору передати 100% квартир військовим АТО і працівникам МВС України
_______
Загрузка...
Загрузка...
Гройсман відмінив видачу квартир для бійців АТО Гройсман відмінив видачу квартир для бійців АТО Reviewed by Роман Іваночко on 09:43 Rating: 5