АКТУАЛЬНО

[5]

Субсидії: на солдатів, студентів і пенсіонерів очікує сюрприз


Опалювальний сезон вже на носі. Українці активно утеплюють будинки й оформлюють субсидії. Цього року процес оформлення державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг зазнав змін.
Про це повідомляють "Вести".
Що ж змінилося і для кого.
Для солдат-строковиків, студентів денної форми й безробітних
Раніше доходи солдатів-строковиків не враховувалися.
Тепер же, незалежно від реального прибутку солдат-строковиків, вважають, що їхній середньомісячний дохід складає половину прожиткового мінімуму – 699,50 грн.
Що стосується учнів, то раніше студенти денної форми в вузах і ПТУ, які не отримували стипендію (навчалися за контрактом або мали погану успішність), при розрахунку субсидії не враховувалися.
Тепер вважається, що доходи у таких студентів все одно є й складають один прожитковий мінімум – 1399 грн на місяць.
Раніше дохід повнолітніх працездатних безробітних, які не стоять на обліку в центрі зайнятості, вважався як один прожитковий мінімум.
Тепер – як два: 2798 грн.
Для орендарів
У минулі роки отримувати субсидію міг тільки власник особових рахунків на оплату комунальних послуг.
Цього року отримати її можна без прописки (орендарю) на підставі договору оренди, не обов'язково завіреного нотаріусом.
Працюючі й непрацюючі пенсіонери
Раніше враховувалася заробітна плата за останні 12 місяців. Тому ті, хто тільки-но вийшов на пенсію і по суті почав отримувати мізерні доходи, на субсидію розраховувати все одно не могли.
Тепер тим, хто став пенсіонером у цьому році й не працює, у розрахунок береться дохід тільки за останній місяць перед поданням документів на субсидію. Для працюючих пенсіонерів – середній дохід за минулий рік.
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українцям, які звернулися за оформленням субсидій, тепер доведеться економити ще більше заради того, щоб отримати премію в кінці опалювального сезону.
Загрузка...

Загрузка...
2 Блок 3 Банерна мережа
Субсидії: на солдатів, студентів і пенсіонерів очікує сюрприз Субсидії: на солдатів, студентів і пенсіонерів очікує сюрприз Reviewed by Роман Іваночко on 12:33 Rating: 5