АКТУАЛЬНО

[5]

ЭТО произойдет в среду, 26 октября! К чему готовится Украине? Синоптики не смолчали!

У середу підготуйтеся до ускладнення погоди – синоптик. Сообщает http://www.unn24.com.ua
26 жовтня очікується зниження температури повітря (особливо це буде відчутно в західних областях) та сильні опади на заході, півночі та у Вінницькій області. Можливий мокрий сніг. І ще втримається поривчастий вітер.
На сході та у південній частині опади в середу малоймовірні.
Завтра погода зміниться мало, приблизно, як сьогодні: хмарно, без суттєвих опадів, трохи дощику на півночі та заході, рвучкий вітер.
У Києві завтра хмарна погода, вночі холодно, вдень +6+8 градусів. А в середу підійде атмосферний фронт, очікуються дощі, можливо з мокрим снігом, температура знизиться вночі до 0-2 тепла, вдень до 2-4 градусів тепла. І вітер ще погуляє.
До малокомфортної погоди приєднуються вже сьогодні магнітні бурі.
Така погода навіть напередодні ускладнення може позначитись на здоров’ї та настрої. Не легковажте прогнозом, але й не піддавайтеся вірусам та недугам. Вони нас бояться, коли ми уважні до себе. Але й посумувати іноді треба. Це ж осінь.

_______
Загрузка...
Загрузка...
ЭТО произойдет в среду, 26 октября! К чему готовится Украине? Синоптики не смолчали! ЭТО произойдет в среду, 26 октября! К чему готовится Украине? Синоптики не смолчали! Reviewed by Роман Іваночко on 19:44 Rating: 5