АКТУАЛЬНО

[5]

Аваков: кіберполіція відстежує IP-адреси всіх, хто критикує владу.

Аваков не це хотів сказати, але він сказав саме це: кіберполіція України стежить за тими з вас, хто критикує владу. 

З юридичної точки зору "аваковцi" можуть не тільки визначити вашу IP-адресу, але й отримати повний архів вашого приватного листування в Iнтернетi. Як? Ви в коментарях хоч раз закликали до повалення режиму Порошенка? Це кримінальне правопорушення. Стаття №109 "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади", частина 2 "Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій".
Кримінальна справа порушується чисто формально для того, щоб надіслати запит адміністрації будь-якої з соціальних мереж з вимогою надати всю інформацію про вас: архів листування та історію IP-входів у ваш аккаунт. "Аваковцi" не пiдуть на масові арешти, адже такі дії ще більше налаштують населення України проти режиму. Мета спочатку інша - не заарештовувати протестувальників, а знати про їхні плани все до останньої деталі.
Тому будьте особливо пильні і не пишіть прямим текстом в лічку своїм друзям те, що не варто читати поліцейським. Для конфіденційних розмов використовуйте анонімайзери. Тисніть по кнопках соціальних мереж, щоб про це дізналася вся Україна.
http://maidan-ua.livejournal.com
Загрузка...
/center>
Загрузка...
Аваков: кіберполіція відстежує IP-адреси всіх, хто критикує владу. Аваков: кіберполіція відстежує IP-адреси всіх, хто критикує владу. Reviewed by Роман Іваночко on 20:50 Rating: 5