АКТУАЛЬНО

[5]

Чому Путін боїться жінок?


Для того, щоб краще зрозуміти Путіна потрібно подивитися на жінок, які його отчують. Ні, не на колишню дружину, яка завела собі чоловіка на 20 років молодше і не на відому гімнастку, на 30 років молодшу за Путіна. Треба глянути на всіх цих ярових, васільєвих і т.д.
Хто вони? Це керівниці районо, які вміють лякати підлеглих, але не можуть провести жодного цікавого урока.
Чому саме вони? Тому що розумних жінок, які не дивляться йому в рот, він патологічно боїться. Він боїться Меркель, боїться Грібаускайте, боїться Мей.
А з цими легше. Вони бойові коняки, як про себе сказала Матвієнко.
Так от, чому саме такі баби приваблюють Путіна (і перша дружина, і Кабаєва із цього ж розряду)? Та тому, що Путін "недоговороспособен".
Він не мислить себе в категоріях відповідальності перед даним словом. він живе в паралельному світі, який крутиться навколо його власного "Я". Розумна жінка розкусить його за пару хвилин. І це його страшенно бісить.
Як би це дивно зараз не звучало зараз, але Трамп потрібен Путіну не тому, що він фрік. З фріками в політиці завжди страшно мати справу (як і в житті). Фрік може за хвилину сто раз змінити свою думку. Трамп кращий за Клінтон, бо Путін боїться Хіларі. Він не вміє розмовляти з розумними жінками.
Vadym Denysenko
Загрузка...
/center>
Загрузка...
Чому Путін боїться жінок?  Чому Путін боїться жінок? Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:30 Rating: 5