АКТУАЛЬНО

[5]

Зубну пасту визнано головною небезпекою століттяДедалі більше вчених схиляються до думки, що фторування пасти є одним з найграндіозніших обманів в історії людства.
Ми впевнені, що зубна паста з фтором приносить користь, збагачуючи зубну емаль, зберігаючи наші зуби здоровими і красивими. Протягом десятиліть провідні вчені говорили про користь фтору, велася пропаганда зубних паст з фтором, фторування води рекомендувалося і використовувалося повсюдно. Але правда в тому, що бізнес на фторуванні – це мільярди доларів щорічно, передають "Українські реалії" з посиланням на "Корупція".
На початку 1980-х років було виявлено, що фторид викликає множинні кісткові деформації. Кілька досліджень пов'язали зростання переломів шийки стегна зі споживанням фтору. Національна лабораторія агонії (США) в 1988 році опублікувала дослідження про те, що фториди перетворюють нормальні клітини в ракові.
Японські дослідні центри показали, що фториди викликають не тільки перетворення нормальних клітин в ракові, але і генетичні ушкоджують клітини плоду, тому вони дуже шкідливі вагітним жінкам, особливо в першому триместрі.
Між тим, найкращий спосіб позбутися від відходів промислового виробництва – продати їх людям. Одним з найбільш кричущих глобальних злочинів цього роду – це програма фторування води і виробництво зубних паст на Заході. Сьогодні мільярди людей п'ють з водою і їдять із зубною пастою фторид натрію, хоча фторид натрію не підтримав зуби ще жодній людині. Єдиним вигодонабувачем виявився концерн "Дюпон", який з тих пір і до сьогодні продає свій токсичний відхід за ціною чистого золота і очищає свої токсичні звалища шляхом пропуску хімвідходів через організми мільярдів людей.
Більшість станцій фторування води працюють за такою схемою. Сульфат алюмінію і фториди змішуються, утворюється токсичний фторид алюмінію. Який і "зміцнює" наші зуби. При цьому алюміній є абсолютно стороннім елементом для живого організму. Смертельна доза алюмінію для людини – 1 грам!
Фторид алюмінію токсичний для нирок і практично не виводиться з організму. Накопичуючись в головному мозку, солі алюмінію викликають хворобу Альцгеймера.
Фторид з води або із зубної пасти швидко всмоктується в організм людини і здебільшого концентрується в місцях скупчення кальцію, в кістках і зубах. Навіть 20-40 мг фториду в день пригнічує роботу дуже важливого ферменту фосфатази, який необхідний для кальцієвого обміну. В результаті фторид візуально потовщує кістки, але при цьому робить їм крихкими і ламкими, адже алюміній, як більш активний метал, витісняє з сполук менш активні – кальцій і магній.
Дослідження компанії «Проктер і Гембл» довело, що концентрація фториду навіть в 50% концентрації, що міститься в питній воді, викликає очевидні генетичні пошкодження. У культурах тканин людини і досліджуваних мишей фторид натрію викликає хромосомні аберації.
А ще варто згадати, що фторид натрію пригнічує імунну систему людини.А пригнічення фторидами ферментної системи викликає передчасне старіння від руйнування колагену – сполучної тканини, з якої складається людський організм. Навіть офіційні американські медичні організації вважають, що від фторидного отруєння в США помирає щорічно 30-50 тисяч чоловік…
http://ukrreal.info/ua/

br />
Загрузка...
Загрузка...
Зубну пасту визнано головною небезпекою століття Зубну пасту визнано головною небезпекою століття Reviewed by Mapiя Іваночко on 13:12 Rating: 5