АКТУАЛЬНО

[5]

Спецоперація "бурштин": Стало відомо про нові гучні затримання на Рівненщині (фото)

Правоохоронці затримали ще одного прокурора та двох організаторів незаконного видобування бурштину.
Затримання сарненського прокурора. Фото: "Фейсбук".
На Рівненщині продовжується спецоперація "бурштин": затримано сарненського прокурора та двох організаторів незаконного видобутку дорогоцінного каміння. Про це інформує у Facebook у понеділок глава МВС Арсен Аваков, передають Патріоти України.
За його словами, 12 вересня слідчі Головної військової прокуратури ГПУ, оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції, ГУБКОЗ СБУ спільно з спецпризначення КОРД затримали ще одного прокурора та двох організаторів незаконного видобування бурштину.
"На даний час тривають санкціоновані обшуки", – зазначає Аваков. Як відомо, на початку липня СБУ, ГПУ і Нацполіція провели на Рівненщині спецоперацію "Бурштин", під час якої було вилучено понад 160 тисяч доларів, 4,7 тисяч євро та 94,5 тисячі гривень.
У причетності до незаконного видобутку бурштину у Рівненській області підозрюють 32 людини. Луценко повідомив про затримання п'ятьох учасників схеми. В день обшуків і затримань від виконання обов’язків був відсторонений прокурор Анатолій Ковальчук.
Спецоперація "бурштин": Стало відомо про нові гучні затримання на Рівненщині (фото) Спецоперація "бурштин": Стало відомо про нові гучні затримання на Рівненщині (фото) Reviewed by Mapiя Іваночко on 13:45 Rating: 5