АКТУАЛЬНО

[5]

Мінфін пропонує позбавити стипендій майже всіх студентівФото ogo.ua
Міністерство фінансів пропонує урізати витрати на стипендії з нового бюджетного року.
Про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки у відповідь на інформаційний запит "Української правди. Життя" щодо інформації про скасування стипендій.
У відомстві пояснили, що Мінфін надіслав головним розпорядникам бюджетних коштів інструктивний лист про підготовку запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2018 – 2019 роки.
У рекомендаціях, що супроводжують лист, сказано про скорочення видатків на стипендії.
"Мінфін повідомив Міністерство освіти і науки, що на наступний бюджетний рік видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", а також, аспірантам та докторантам", – йдеться у відповіді МОН.
Тобто у разі, якщо рекомендації Мінфіну будуть враховані у бюджеті на наступний рік, вже з 1 січня 2017 року багато бакалаврів та магістри не отримуватимуть стипендію.
У міністерстві також повідомили, що ініціативу Мінфіну не підтримують.
МОН не розробляв і не ініціював проектів нормативно-правових актів, спрямованих на зниження рівня забезпечення стипендіями учнів та студентів.http://life.pravda.com.ua/
Мінфін пропонує позбавити стипендій майже всіх студентів Мінфін пропонує позбавити стипендій майже всіх студентів Reviewed by Mapiя Іваночко on 21:25 Rating: 5