АКТУАЛЬНО

[5]

Wall Street Journal підсумувало результати саміту НАТО


Девід Кемерон і Петро Порошенко / gettyimages
Журналісти американської газети Wall Street Journal проаналізували результати саміту НАТО у Варшаві та розповіли про досягненні домовленості.
"Метою варшавського саміту НАТО було збільшення тиску на Росію, щоб вона відмовилася від агресивних дій до своїх сусідів", – цитує видання Польське радіо.
У газеті наголосили, що лідери НАТО першочергово вирішували як відновити мирний процес в Україні. Wall Street Journal зокрема пише, що як і на форумі НАТО, так і під час зустрічей в кулуарах, лідери Союзу дискутували про велику кількість випадків жертв конфлікту в Україні.
Вони також висловлювали стурбованість створенням Росією "заморожених конфліктів" в Україні, Грузії та Молдові, а також намаганням Москви відкрити нові фронти на Балканах.
Журналісти зазначили, що НАТО підготувало пакет підтримки у боротьбі з, так званою, гібридною загрозою, яка охоплює таємні дії, що мають на меті політичну дестабілізацію у деяких країнах.
Газета зауважила, що керівники НАТО намовляли президента Петра Порошенка на політичну поступку, якою є надання більшої автономії Східній Україні. Проте, таке рішення дуже непопулярне серед політиків у Києві.
Wall Street Journal нагадало, що у червні Європейська комісія на півроку продовжила санкції щодо Росії.
Однак, чергове їх продовження стоїть під знаком запитання,
– зазначили у виданні.
Нагадаємо, 8-9 липня у Варшаві відбувся саміт НАТО, в якому також взяв участь Президент України Петро Порошенко. Під час саміту Україна та Польща підписали угоду про постачання зброї.
 http://24tv.ua
Wall Street Journal підсумувало результати саміту НАТО Wall Street Journal підсумувало результати саміту НАТО Reviewed by Mapiя Іваночко on 14:05 Rating: 5