АКТУАЛЬНО

[5]

“Лицеміри, підбурювачі та брехуни”: Американський дипломат відверто висловився на адресу росіян


Роздування Росією конфлікту на сході України є обструкціонізмом, підбурюванням і лицемірством. Про це заявив представник США при ОБСЄ посол Даніель Байєр, передають Патріоти України з посиланням на українські ЗМІ.
З відповідною заявою американський дипломат виступив в четвер на засіданні Постійної ради ОБСЄ в Женеві. “За минулий тиждень Збройні сили України зазнали найбільше жертв з моменту підписання угоди про припинення вогню з вересня 2015 року”, – зазначив він.
Байєр заявив, що велику кількість жертв спричинило застосування об’єднаними російсько-сепаратистськими силами більшої кількості важкої зброї, в тому числі мінометів, артилерії і систем залпового вогню “Град”. “Обструкціонізм і навмисне внесення Росією плутанини викликає сумніви в її прихильності мирному врегулюванню конфлікту. На нашому попередньому засіданні постійної ради, де Україна, ЄС, Канада, Швейцарія, Туреччина, і США наголосили на необхідності взаємного виведення військ, Росія знову повторила свою підбурювальну і лицемірну риторику”, – заявив Байєр.
Він закликав РФ вивести війська і дотримуватися своїх зобов’язань по відновленню режиму припинення вогню на сході України. “Росія і сепаратисти, яких вона підтримує, повинні негайно зробити конкретні кроки щодо зниження напруженості і відведення військ уздовж лінії зіткнення”, – зазначив представник США при ОБСЄ.
“Лицеміри, підбурювачі та брехуни”: Американський дипломат відверто висловився на адресу росіян “Лицеміри, підбурювачі та брехуни”: Американський дипломат відверто висловився на адресу росіян Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:21 Rating: 5