АКТУАЛЬНО

[5]

В кращих традиціях: Новий прокурор Київщини перед призначенням приватизував службову квартиру

Співвласниками квартири разом з Дмитром Чибісовим стали його син і дочка - Тимур і Каріна.
Дмитро Чибісов. Фото:newvv.net
Новий прокурор Київської області Дмитро Чибісов в грудні 2015 року приватизував квартиру державного житлового фонду в Дарницькому районі Києва. Про це свідчить витяг з Реєстру майнових прав, повідомляють Патріоти України з посиланням на Наші гроші.
Йдеться про квартиру площею 84 кв м по вул. Григорія Ващенка, 7 на Осокорках. За цією адресою знаходиться багатоповерхівка, яка була побудована в 2014 році.
Свідоцтво про право власності було видано 24 грудня 2015 року сектором приватизації державного житлового фонду Дарницької райдержадміністрації. Інформація про власність внесена до Реєстру майнових прав 19 лютого 2016 року.
Співвласниками квартири разом з Дмитром Чибісовим стали його син і дочка - Тимур і Каріна.
Відзначається, що в останній оприлюдненій декларації за 2014 рік Чибісов не вказав жодного житла або транспорту. Члени сім'ї, ймовірно, дружина Чибісова М.В. задекларувала квартиру 40 кв м і 0,25 га землі.
Чибісов працює в прокуратурі з 2000 року. У 2014 році був заступником прокурора Київської області, в лютому-квітні 2015 року - прокурором Чернігівської області.
Раніше працівники прокуратури, згідно із законом, повинні були протягом 6 місяців в першу чергу забезпечуватися житлом за місцем служби органами місцевої влади. Після прийняття в 2015 році нового закону про прокуратуру вони забезпечуються житлом за загальною чергою.
В кращих традиціях: Новий прокурор Київщини перед призначенням приватизував службову квартиру В кращих традиціях: Новий прокурор Київщини перед призначенням приватизував службову квартиру Reviewed by Mapiя Іваночко on 16:06 Rating: 5