АКТУАЛЬНО

[5]

Примадонна Алла Пугачова показала себе без макіяжу

Алла Борисівна ризикнула сфотографуватися без гриму і привернула до себе максимум уваги.


Алла Борисівна не так часто балує фанатів своїми фотографіями.
З тих пір, як вона створила офіційний акаунт у Инстаграме, прослизнула через нього всього кілька її власноруч знятих селфи.
Рідко вона виставляє і знімки своїх діточок — Лізи і Гаррі, тому публіці доводиться задовольнятися тим, що є.
Буквально пару годин тому Примадонна вирішила всіх здивувати, виставивши фото, на якому вона зображена без краплі косметики на обличчі.
Все б нічого, але тут же активізувалися хейтери, заповнили стрічку коментарів під селфи Пугачової образливими коментарями.
Напереваги критиці, фанати легендарної співачки закидають її компліментами і відзначають, що у своєму віці, а їй на хвилиночку вже майже 70 років, її шкіра виглядає приголомшливо. Близько 7 тисяч інтернет-користувачів поставили лайки «за сміливість» Аллі Борисівні.
Деякі її прихильники спробували виправдати співачку і виставити в якості достоїнств її сяючу посмішку, блиск в очах і практично повна відсутність зморшок, що рідко зустрінеш у бабусь, яким більше 60 років.
Фанати, всі як один написали Пугачової подібні коментарі: "Без макіяжу, навіть дуже нічого!", "Жінка, яка не боїться виглядати "не так". Молодець, Алла Борисівна!!!!", "Аллочка, краса! Свіжа і міла!".
Джерело: ukr.media/
Примадонна Алла Пугачова показала себе без макіяжу Примадонна Алла Пугачова показала себе без макіяжу Reviewed by Роман Іваночко on 08:19 Rating: 5