АКТУАЛЬНО

[5]

Стало відомо ім'я таємного супутника Тимошенко (фото)

 
Чоловік постійно підтримував під час її ув'язнення в Качанівській колонії.
Головна жінка парламенту, одіозна опозиціонерка Юлія Володимирівна Тимошенко гайнула у відпустку до Європи, передаюьб "Українські реалії" з посиланням на "Корупція.Інфо".
Після важких буднів в залі парламенту та роботи за трибуною, наші народні обранці роз’їхалися по відпустках, куди – за кордон!
Так само вчинила і Юлія Володимирів, відправившись відпочивати до Брюсселю. Як виявилося, відпочивати вона планує не сама, а у компанії високого чоловіка. З ним вона прилетіла до Брюсселю, вийшла з аеропорту під ручку, а її вірний супутник увесь час супроводжував жінку. Також у його руках була жіноча сумочка, аби супутниці не було важко пересуватися на височенних підборах.Вірним «помічником» виявився соратник Тимошенко по партії Михайло Лівінський. До речі, ця людина є постійним супутником лідерки «Батьківщини» і супроводжує її абсолютно усюди і скрізь. Також він постійно підтримував депутатку під час суду над нею.
Стало відомо ім'я таємного супутника Тимошенко (фото) Стало відомо ім'я таємного супутника Тимошенко (фото) Reviewed by Mapiя Іваночко on 07:23 Rating: 5