АКТУАЛЬНО

[5]

Скандальна хресна хода на Київ: з'явилася несподівана думка "з тилу"Священик Української Православної Церкви Московського Патріархату (УПЦ МП) Андрій Дудченко зробив несподівану заяву з приводу хресної ходи на Київ, у якій беруть участь члени його церкви.
"Якесь нехороше у мене відчуття від цієї хресної ходи. Я взагалі не прихильник подібних масових заходів. Відчуваю якусь можливу провокацію. Як це було з так званими "Дарами волхвів". Дай Бог, щоб я був не правий, і все пройшло і закінчилося мирно", - написав священик на своїй сторінці в Facebook.
У коментарі "Апострофу" він зауважив, що не радив би брати участь у подібних заходах.
"У мене насторожене ставлення до цього. З одного боку хочеться вірити, що у людей, які це благословляють з церковного боку ,- дійсно добрі наміри. А з іншого боку я знаю, що різні політики люблять використовувати, на жаль, релігійний фактор, для того щоб розпалити багаття релігійного конфлікту", - зазначив Дудченко. 
Скандальна хресна хода на Київ: з'явилася несподівана думка "з тилу" Скандальна хресна хода на Київ: з'явилася несподівана думка "з тилу" Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:19 Rating: 5