АКТУАЛЬНО

[5]

У Голландії побудували водний міст, який ламає всі закони фізики: фото


У світі стільки всього дивного, що часом очі просто розбігаються. Ми захоплюємося людським генієм і ділимося історією про унікальний міст, при погляді на який перехоплює подих.
У 2002 році світ побачив Veluwemeer Aqueduct - творіння кращих інженерів, які зв'язали материкову частину Нідерландів і рукотворний острів Флеволанд.
Обговорювалися найрізноманітніші ідеї, в тому числі підводний тунель і звичайний міст, але проекти були б дуже дорогими, та й часу на їх будівництво знадобилося б в рази більше. Ідея полягала в тому, щоб і наземний, і водний транспорт могли рухатися безперервно, без пробок, поромів і затримок.

Вражаюче рішення - водний міст - було втілено в життя. Про пішоходів теж не забули - для них залишені спеціально обладнані тротуари з обох боків траси.Сьогодні по мосту глибиною в 3 метри проїжджають 28 000 автомобілів в день, а човни спокійно перетинають водну гладь над мостом!

Очам своїм не вірю!
\ https://bdzhola.com
Загрузка...
Загрузка...
У Голландії побудували водний міст, який ламає всі закони фізики: фото У Голландії побудували водний міст, який ламає всі закони фізики: фото Reviewed by Mapiя Іваночко on 12:59 Rating: 5