АКТУАЛЬНО

[5]

Відео. Сором на всю Україну, випадок на дорозі, не всі такі, але ....Ганебний випадок який стався на Західній Україні поблизу міста Стрий. Соромно, що такі люди живуть поруч з нами. Вірю, що таких людей не багато, і це відео допоможе правоохоронним органам знайти та покаради цих рагулів.
==========
Мародери, пограбували далекобійника. Отак падли і при владі. Не можна так робити, отакі суки і при владі. Добре, що не всі такі.
Хочется что бы этих уродов знали все. Плюс Украины, таких позорят, а не оправдывают. Случай вопиющий.
Дорожньо-транспортна пригода сталася на об'їзній дорозі під залізничним мостом у напрямку Моршина. З вантажівки, яка перевозила пиво, випали ящики з напоєм. Очевидно, вантаж був погано закріплений і після повороту висипався на дорогу. Приблизно половина вантажу опинилося на асфальті, що сповільнило рух транспорту у цьому місті. Проїжджі водії не дають пропасти пиву - похапцем збирають пляшки, що вціліли. У цій ДТП, окрім пива, ніхто не постраждав.
http://start.co.ua/
Відео. Сором на всю Україну, випадок на дорозі, не всі такі, але .... Відео. Сором на всю Україну, випадок на дорозі, не всі такі, але .... Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:00 Rating: 5