АКТУАЛЬНО

[5]

"Ненавиджу вас, бидло!" Відомий політик розгнівав українців своїми образами


Колишній міністр транспорту і зв'язку, бізнесмен і ведучий програми "Суб'єктивні підсумки" на телеканалі NewsOne Євген Червоненко викликав бурхливу реакцію українців своїми грубими випадами на адресу однієї з користувачок мережі.

Дискусія, в ході якої він зірвався на нецензурну лексику, виникла під постом екс-депутата Київради Олексія Давиденка в Facebook.передає .obozrevatel

Давиденко засудив "танці на кістках" у зв'язку із загибеллю Ірини Бережної. І коли його підписниця зазначила, що "час розплати" для колишньої регіоналки скоротився (вона відома своїми антиукраїнськими висловлюваннями), Червоненко перейшов на особистість.

"Я би тобі, вівце, в очі глянув, але вони у тебе негарні і порожні! Ненавиджу вас, бидло. Надя - п**а ззаду..." - написав політик у коментарях.

1/3

Українці заступилися за жінку, а самому Червоненку порадили "кататися обережно", нагадавши про карму.

Більшість користувачів соцмережі не стримували емоцій і відповіли екс-міністру в його ж стилі.

"Це стадо бидлоти, відірване від влади, відразу показало себе "у всій красі". Тому - здихайте оптом, прокляті українофоби і путінолюби!" - прокоментувала Hellen Saienko.

"Старий маразматик повністю втратив зв'язок із реальністю", - зазначив Артур Середюк.

"Хам, бидло і лицемір", - додала Ірина Мартиненко.

"Звичайний недопущений до владного корита опущений свої одноплемінниками урод", - підкреслив Petro Shpak.

2/3"Ненавиджу вас, бидло!" Відомий політик розгнівав українців своїми образами "Ненавиджу вас, бидло!" Відомий політик розгнівав українців своїми образами Reviewed by Mapiя Іваночко on 14:58 Rating: 5