АКТУАЛЬНО

[5]

Смоленська трагедія: що ховали в трунах жертв катастрофи


З'явилися скандальні подробиці ексгумації польського адмірала


Маріоль Карвета, вдова покійного командувача польського військового флоту, адмірала Анджея Карвета, який загинув 10 квітня 2010 року під час авіактастрофи президентського літака в Смоленську, повідомила шокуючі подробиці ексгумації тіла її чоловіка.

Як повідомило "Польське радіо", жінка розповіла, що в труні знаходились мішки для трупів, відро, жовтий поліетиленовий пакет і залишки восьми інших людей.передає "Знай.ua"


"Відкрили труну, я побачила мундир свого чоловіка. Під мундиром була білизна, не його – замала, значно меншого розміру, зелена, гадаю, що вона належала представникові сухопутних військ, худішому та нижчому за мого чоловіка. Під білизною були мішки – один мішок такий, в котрому зазвичай перевозяться тіла жертв катастроф, вбивств, тільки що скручений і перев’язаний білою нейлоновою мотузкою, на якій вішають прання. Поруч були два великі темні пакети для сміття. І жовтий прозорий пакет. Так було поховано мого чоловіка, але це не все", - розповіла Маріоль Карвета.

Вона підкреслила, що в пакетах для сміття були залишки восьми осіб, в тому числі і її чоловіка, а також двох осіб, яких не вдалося ідентифікувати. Крім цього, залишки її чоловіка були виявлені в чотирьох інших трунах.

Вдова додала, що боїться організовувати похорон, оскільки залишки адмірала Карвета можуть знайти і в інших трунах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у труні президента Польщі Леха Качинського знайшли фрагменти тіл двох людей.
Автор матеріалу: 
Надія Царук


Смоленська трагедія: що ховали в трунах жертв катастрофи  Смоленська трагедія: що ховали в трунах жертв катастрофи Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:28 Rating: 5