АКТУАЛЬНО

[5]

Головне за ніч: топ-розкрадачі та вторгнення Росії


У Генштабі вже оцінили загрозу білорусько-російських військових навчань "Захід-2017"

Махінації на проекті "Стіна": НАБУ затримало причетних до злочину

Детективи Національного антикорупційного бюро затримали шістьох осіб за підозрою в розкраданні бюджетних коштів, виділених на проект "Стіна". Для з’ясування обставин вчинення злочину детективи НАБУ та прокурори САП проводять обшуки у Києві, Київській області, Чернігові та Харкові. Паралельно здійснюється оцінка зібраних доказів та вирішується питання про затримання інших причетних посадовців.

Масштабна пожежа у Грузії

Масштабна пожежа охопила лісовий масив на горі Мтацмінда, в грузинському Тбілісі. На боротьбу зі стихією мобілізували бригади пожежної та швидкої допомоги. У свою чергу люди, які мешкають неподалік від епіцентру надзвичайної ситуації, всерйоз побоюються, що вогонь може зачепити і навколишні будинки.

Захід-2017: у Генштабі оцінили загрозу військових навчань РФ для України

Начальник Генштабу ЗСУ, генерал армії Віктор Муженко заявив, що Росія може використати військові навчання "Захід-2017", які відбудуться на території Білорусі, задля повномасштабного вторгнення в Україну. Саме тому всі підрозділи нашої армії проходять ретельну підготовку, а вище командування вже продумало різні варіанти розвитку ситуації.

Гаазький трибунал розглянув "кримський позов"

Міжнародний арбітражний суд в Гаазі розпочав розгляд арбітражної заяви Нафтогазу до РФ з приводу компенсації за активи, втрачені в результаті анексії Кримського півострова у 2014 році.

Батьківщина трьох апостолів: археологи вразили біблійною знахідкою

В Ізраїлі археологи знайшли руїни римського міста Юлія, яке вважається батьківщиною трьох апостолів Христа. Руїни міста розташовані на північному березі Галілейського моря. Вчені виявили залишки лазні, що може свідчити про міське поселення, а не про маленьке село.

Бурштинова справа Розенблата закінчилася перепалкою у суді

Солом’янський районний суд Києва 8 серпня розглядав клопотання з боку захисників нардепа Борислава Розенблата - про відвід слідчої судді Світлани Кушнір та повернення йому тимчасово вилученого майна. Найбільші перепалки між адвокатами Розенблата та прокурорами виникли, коли мова пішла про три важливі документи, вилучені під час обшуку в нардепа.


Джерело 


Головне за ніч: топ-розкрадачі та вторгнення Росії Головне за ніч: топ-розкрадачі та вторгнення Росії Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:12 Rating: 5