АКТУАЛЬНО

[5]

“Один козел не зможе керувати левами”… Кравчук зробив скандальну заяву. Такого від нього не чекав ніхтоІноземців не варто запрошувати на керівні державні посади.

Про це заявив перший президент Леонід Кравчук в ефірі “112 Україна”, коментуючи відставку голови Укрзалізниці Войцеха Бальчуна.

“Вони (іноземці) не можуть прижитись. Не треба щоб приживалися. Не знаю, якому дурневі з української влади (може знаю, але прізвище не буду називати) прийшла в голову благая мисль запрошувати до України іноземців. Це найбільша дурня, яку можна було собі уявити.

Одна людина з іншого світу, іншої території, законодавства, моралі, побуту, політики… А у міністерстві – тисячі хабарників, корупціонерів і спеціально навчених людей, як обдурювати. Скажіть, така людина може вижити там?

Один лев може принести більше користі, керуючи козлами, ніж один козел, керуючи левами”, – сказав Кравчук.“Один козел не зможе керувати левами”… Кравчук зробив скандальну заяву. Такого від нього не чекав ніхто “Один козел не зможе керувати левами”… Кравчук зробив скандальну заяву. Такого від нього не чекав ніхто Reviewed by Mapiя Іваночко on 21:35 Rating: 5