АКТУАЛЬНО

[5]

Ніякі не опоненти. Це - вороги!" Віталій Портніков прокоментував "ганебний скандал на Ньюсвані"Сподіваюсь, після ганебного скандалу на Ньюсвані до мене більше не буде питань, чому я не запрошую до студії Політклубу "опонентів". 
А тому, що для мене опоненти - ті, хто має різні погляди на пенсійну і медичну реформи, на те, як боротися з корупцією і як змінювати суди. А ті, хто розповідає про "гражданский конфликт на Украине", "государственный переворот" й "важность восстановления дружбы с Россией" для мене - ніякі не опоненти. Це - вороги.

Так, з українським паспортом, успадкованим від УРСР, але це нічого не змінює. Ворог може бути й зрадником. А зрадникам слова не дають. Їх ізолюють від суспільства, що бореться за майбутнє. І на зрадників не працюють. Кожен журналіст, який продає свою честь за мідяники проросійських телеканалів, рано чи пізно сам стає таким самим провокатором і маргіналом, як "опоненти" з його ефірів.

Так, у нас слабка держава. Так, у нас дезорієнтоване суспільство. Але де ваше сумління, "колеги"?
Виталий Портников


Розкажи про це друзям


Ніякі не опоненти. Це - вороги!" Віталій Портніков прокоментував "ганебний скандал на Ньюсвані" Ніякі не опоненти. Це - вороги!" Віталій Портніков прокоментував "ганебний скандал на Ньюсвані" Reviewed by Mapiя Іваночко on 12:15 Rating: 5