АКТУАЛЬНО

[5]

Таємне кохання Вакарчука: кому лідер ОЕ присвятив кращі пісні


У 2015 році фронтмен одружився


Про особисте життя лідера легендарного українського рок-гурту “Океан Ельзи” Святослава Вокарчука практично нічого невідомо. Співак ніколи не ділився з журналістами подробицями романтичних відносин і, отримавши в свою адресу провокаційні запитання, одразу ж переходив на інші теми.

Як повідомляє портал “Сlutch“, після довгих років все ж стало відомо, кому виконавець присвячує свої ліричні пісні.

На сьогоднішній день в репертуарі ОЕ досить багато таких композицій. Кожна з них звучить немов одкровення.Як виявилося, таємною коханою Вакарчука довгі роки була брюнетка з вельми цікавою зовнішністю – Ляля Фонарьова. Вона з моменту заснування гурту була її арт-директором, стилістом та фотографом.

Разом з музикантами дівчина їздила на гастролі, відвідувала репетиції та вирішувала багато важливих питань. Зі Святославом вони були нерозлучні. Відомо, що Ляля навіть знялася в кліпі на пісню “Холодно”.

З Вакарчуком Фонарьова жила в цивільному шлюбі 15 років. У 2015 році у Львові пара одружилася. Це була скромна церемонія, про яку не знав ніхто, крім найближчих друзів та родичів.
Таємне кохання Вакарчука: кому лідер ОЕ присвятив кращі пісні Таємне кохання Вакарчука: кому лідер ОЕ присвятив кращі пісні Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:07 Rating: 5