АКТУАЛЬНО

[5]

«Живого місця не було»: у багатодітної п’яниці з Чернівців вилучили сімох дітей, яких заживо з’їдали воші


У цій родині із Чернівців були постійні скандали і пиятика, а умови, в яких жили діти - жахливі. Скрізь безлад і сміття, їсти і вдягнути не було що. Найменшій дівчинці було всього три роки. Про розбірки почули небайдужі люди. Від матері, яка постійно випивала, малюків врятували фахівці служби у справах дітей. пише://press-centr.


«Мар’янку разом із сестрами і братиками врятували від рідної сім’ї. Я все бачила, але не таке. Воші просто з’їдали голову Мар’янки… Вона сама зубами відгризла пряжки на тісному взутті, щоб мати в чому ходити», - написала на своїй сторінці у Facebook волонтер Марта Левченко.

Зараз усі діти перебувають в притулку в Чернівцях, а дев’ятирічна Мар’янка проходить курс лікування. Попри все, діти обожнюють маму і чекають на неї.

«Тільки б мама була поруч. Мені просто серце рветься від такої любові», - зазначила Марта Левченко.

Також благодійниця просить, якщо хтось знає ситуацію, де батьки зловживають алкоголем і страждають діти, звертатися до неї за номером телефону - (050)243 69 71 або за безкоштовним номером телефону довіри - 0 800 50 32 31.

Олександра ДМИТРЕНКО.
«Живого місця не було»: у багатодітної п’яниці з Чернівців вилучили сімох дітей, яких заживо з’їдали воші «Живого місця не було»: у багатодітної п’яниці з Чернівців вилучили сімох дітей, яких заживо з’їдали воші Reviewed by Mapiя Іваночко on 19:55 Rating: 5