АКТУАЛЬНО

[5]

Посол в Єгипті спростував загибель українок

Серед постраждалих є етнічна українка

Серед загиблих внаслідок атаки на готель у Хургаді нема громадян України.

Про це повідомив посол України в Єгипті Геннадій Латій в ефірі "112 каналу".

"Станом на сьогодні ми не підтверджуємо те, що серед постраждалих є громадяни України. За нашою інформацією загинули дві особи За нашою інформацією це можуть бути громадяни або Німеччини, або Вірменії. Також є одна поранена. Вона уродженка України – пані Михайленко Олена Іванівна – вона є громадянкою Російської Федерації", - сказав він.

Він також уточнив, що нападників було троє осіб, вони атакували туристів, які відпочивали у двох готелях Sahabia тa Sunny Days El Palacio.

Окрім того, МЗС також заявило, що не має інформації про постраждалих українців. "Консул перевіряє цю інформацію у взаємодії з поліцією, але поки що немає підстав підтверджувати це повідомлення", - сказав офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомили, що під час нападу постраждала громадянка Росії.

За останніми даними, щонайменше шестеро жінок отримали поранення. За версією місцевого видання Elbalad, до числа постраждалих відносяться громадянки Польщі, Сербії та України. Повідомляється, що їх поранили в живіт, ноги та обличчя.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у готелі в Хургаді внаслідок різанини загинули двоє людей. За версією поліції, нападник потрапив на територію готелю по воді з сусіднього пляжу.
Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко


Посол в Єгипті спростував загибель українок Посол в Єгипті спростував загибель українок Reviewed by Mapiя Іваночко on 21:27 Rating: 5