АКТУАЛЬНО

[5]

ДИВНА СПРАВА! Зникнення підполковника Нацгвардії: стали відомі подробиці

Не ясно, де тіло підполковника

Дружина зниклого підполковника Національної гвардії Олександра Бойко звертається у відкритому листі з проханням допомогти знайти чоловіка.передає "Знай.ua"

На порталі "Ветерани" жінка написала листа до глави МВС Арсена Авакова. "Спецгруппа під командуванням 35-річного Олександра Бойка, за попередніми даними, потрапила в засідку поблизу Золотого Луганській області. Під час обстрілу командир розвідки отримав численні поранення. І вже більше 10 днів від Олександра немає ніякої звістки", - написала дружина. Їй повідомили про зникнення чоловіка ще 3 червня, Нацгвардія оприлюднила інформацію тільки 20 червня.

Але тепер не ясно, де тіло підполковника. За словами дружини, його немає ніде. На поле бою не знайшли тіла і слідів крові. Також вона пише, що у бойовиків його немає. Товариші по службі бійця не можуть чітко прояснити ситуацію.

Тому дружина звертається до глави МВС за допомогою.ДИВНА СПРАВА! Зникнення підполковника Нацгвардії: стали відомі подробиці ДИВНА СПРАВА! Зникнення підполковника Нацгвардії: стали відомі подробиці Reviewed by Mapiя Іваночко on 16:38 Rating: 5