АКТУАЛЬНО

[5]

Головне за ніч: брехня Путіна та британська зрада

Президент Росії заявив, що не втручається у внутрішні процеси інших країн

ЄС готує санкції проти країн Східної Європи

Євросоюз готується ввести санкції проти Польщі, Чехії та Угорщини через відмову цих країн приймати біженців. Офіційний Брюссель дав час цим країнам до червня, щоб почати приймати мігрантів згідно плану 2015 років.

Путін про втручання, - "я не я, і хата не моя"

Президент Росії Володимир Путін відхрестився від втручання у внутрішньополітичні процеси в інших країнах, заявивши, що нібито не робить цього принципово.

У Гросмана відхрестилися від окупації Донбасу Росією

Окуповані території Донбасу залежні від Росії, однак це не є окупацією у прямому сенсі слова. Таку думку висловив заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак.

Популярне британське видання "віддало" Крим Росії

Популярне видання Daily Mail, розповідаючи про підрив снаряду часів Другої світової, вказало, що Крим належить Росії. Відповідна новина з'явилась на сайті у понеділок, 12 червня.

Прокурори просять приховати рішення суду про мільярди Януковича

Рішення Краматорського суду про спецконфіскаціі 1,5 мільярда доларів екс-президента Віктора Януковича прокуратура попросила приховати. Таку відповідь дав в.о. гендиректора ДП "Інформаційні судові системи" Дмитро Дубинко.
Автор матеріалу: 


Головне за ніч: брехня Путіна та британська зрада  Головне за ніч: брехня Путіна та британська зрада Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:08 Rating: 5