АКТУАЛЬНО

[5]

ВР прийняла законопроект, тепер може з’явиться ще один вид побору, подібний до абонплати за газ, — Балога


Вчора ВР прийняла в першому читанні законопроект №4941-д, який під виглядом європейського досвіду запроваджує обов’язкове обстеження та сертифікацію енергоефективності будівель та споруд.


Тобто, тепер може з’явиться ще один вид побору, подібний до абонплати за газ. Бо щоб продати, або здати в оренду нерухомість, потрібен буде спеціальний сертифікат. А це означає, що вся країна стане в чергу до «правильних» організацій, які будуть такими документами торгувати. І зрозуміло, що з енергоефективністю це не має абсолютно нічого спільного.

Не знаю, що там буде до другого читання, але закликаю депутатів дуже уважно слідкувати, за що вони тиснуть кнопки і не голосувати за цей законопроект. Щоб потім знову не доводилося блокувати трибуну і віддуватися перед обуреними людьми.
Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! ВР прийняла законопроект, тепер може з’явиться ще один вид побору, подібний до абонплати за газ, — Балога ВР прийняла законопроект, тепер може з’явиться ще один вид побору, подібний до абонплати за газ, — Балога Reviewed by Mapiя Іваночко on 12:02 Rating: 5