АКТУАЛЬНО

[5]

ВОЛОДИМИР ПАРАСЮК: ВОНИ ОБІЦЯЛИ ЗАЛИТИ КРОВ'Ю РЕДУТИ, ВОНИ ЦЕ ЗРОБИЛИ.

Блокада от первого лица / Блокада від першої особи
16 редут. Кривой Торец. Только что потелефону. Два автобуса титушни + сбу + донецкий корд (спецподразделиние милици). Люди, державшие блокаду оказали сопротивление. Практически все поломаны и арестованы. Насколько поломаны - включайте фантазию. Сообщает http://litera.co.ua

Не помешает вспомнить Мариинский парк, там титушки уже работали однажды вместе с беркутом. Все идет по кругу. Всё та же власть совершает всё те же ошибки. Какого итога на ждёт ?


Силами СБУ і "КОРД" було розбито редут "16 добровольчого батальйону" (с. Щербинівка). Було застосовано БТРи і вогнепальну зброю. Зв'язок заглушили, а мобільні телефони відібрали. Є важко поранені.

Прошу всіх мобілізуватись і вирушати на допомогу нашим побратимам.

P.s. Вони обіцяли залити кров'ю редути, вони це зробили. Але це не лякає, завтра нас буде вдвічі більше!

Апдейт: На жаль інформація підтвердилася

Володимир Парасюк

Це терміново. Мені передзвонили зі Штабу Блокади і повідомили ситуацію на одному з Редутів - "16 добровольчого" у Кривому Торці. З Редутом зник зв'язок, однак за інформацією переданої з Штабу, з ранку там обьявилась якась спецгрупа СБУ під командуванням якогось майора Остафчук.

Приїхали на БТР, озброєні автоматичною зброєю і почали розповідати що шукають ДРГ і проводять спецоперацію по боротьбі з терористами. Перевірили у всіх документи. Потім спробували вилучити офіційно зареєстровану зброю. Хлопці не дали.

Потім з Редутом зник зв'язок. Через годину один з учасників Блокади додзвонився до Штаб блокади торгівлі з окупантами у Білій Церкві. За його словами було силове затримання, хлопці сильно побили, у багатьох розбиті голови.

Особливо сильно били тих хто назвався учасниками АТО. Зараз, за його словами, всі заарештовані і знаходяться у відділенні поліції Торецька. Хлопці на інших Редутах приготувалися до бою. Резерви Штабу пішли у "сіру зону".

Я їду перевіряти отриману інформацію. Зв'язку з Редутом досі немає. На всіх блокпостах перевертають машини догори дном, не пускають людей. Як все з'ясується - вийду на зв'язок

Семенченко. 

Хронологія. 

Блискавка! Наших хлопців на 16му редуті запакували, відвезли у відділок в м.Торецьк та б'ють менти. Весь зв'язок заглушений. Ледве змогли передати інформацію. Працюють СБУ і КОРД. Хлопців з АТО били найсильніше. Багатьом розбили голови. Телефони майже всі відібрали.


Трошки раніше. 

НАКАЗ ПРО СИЛОВІЙ РОЗГІН БЛОКАДИ

Щодо ситуації у Кривому Торці. Остання інформація була, що спецгрупа СБУ за підтримки БТР і спецназу поліції намагається вилучити у учасників Блокади офіційно зареєстровану зброю. Потім з Редутом у Кривому Торці знову зник зв'язок. Жоден мобільний телефон не відповідає. Тільки що подзвонили з регіонального Штабу Блокади у Білій Церкві. За їх словами з ними вийшов на зв'язок один з учасників Блокади і повідомив , що під прикриттям БТР і спецназу поліції йдуть затримання на Редуті. Потім зв'язок знову зник. Обставини в даний момент з'ясовуються. Інформація перевіряється

Новоспечений заступник голови нацполіції Аброськін підписав наказ про силовий розгін блокади торгівлі на крові. До 20 березня – учасників блокади планують взяти під варту. Більше того, Аброськін санкціонував застосування зброї проти блокувальників!

Україна в оточенні - кровожерливого сусіда, який вбиває нашу незалежність…
продажного уряду, що торгує кров’ю свого народу…
продажної поліція, яка готова ціною крові ветеранів захищати бізнес своїх хазяїв…
проросійських олігархів, пригодованих Росією, та їх рабів в парламенті, уряді, судах, поліції та медіа…

За годину до цього. 


Штаб Блокади закликає тих, хто готовий чинити спротив продажній проросійській машині – приєднуйтесь. Нам необхідно встояти!
Це набагато більше, яніж блокада кривавої торгівлі – це наш останній шанс вирватися з оточення покидьків!
Штаб Блокади закликає поліцейських – не виконувати злочинні накази. 
Від вашого рішення залежатеме в якій країні будуть жити ваші діти - в європейській раїні, чи в олігархічному гетто!

PS: "Нова" поліція заявила, що це - фейк. 
Але волонтерів затримують на всіх блокпостах, спецгрупа СБУ веде обшук на Кривому Торці, спецназ поліції намагався влаштувати теж саме у Бахмуті, тому – НЕ ВІРИМО!
ВОЛОДИМИР ПАРАСЮК: ВОНИ ОБІЦЯЛИ ЗАЛИТИ КРОВ'Ю РЕДУТИ, ВОНИ ЦЕ ЗРОБИЛИ. ВОЛОДИМИР ПАРАСЮК: ВОНИ ОБІЦЯЛИ ЗАЛИТИ КРОВ'Ю РЕДУТИ, ВОНИ ЦЕ ЗРОБИЛИ. Reviewed by Mapiя Іваночко on 19:18 Rating: 5