АКТУАЛЬНО

[5]

"Спасибі, моя іграшко!": Фото бійця АТО, який дякує своїй зброї, зворушило мережу


Сьогодні вночі у нашого військового був своєрідниий поєдинок із терористим, у результаті якого останній помер.

Позивний "Звір" дякує своїй зброї. Фото: соцмережі.

У мережі з’явилося фото, на якому боєць АТО з позивним "Звір" цілує свій автомат за те, що той врятував йому життя в перестрілці з терористом. Фото на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

Зазначається, що чоловік на світлині – боєць-контрактник. Сьогодні вночі у нього був своєрідниий поєдинок із терористим, у результаті якого останній помер. "Сьогодні вночі у нього був поєдинок із ворожим снайпером. "Звір", звичайний солдат-контрактник, виявився швидшим і точнішим. І це врятувало йому життя. Противник "Звіра", тридцятитрирічний росіянин, не вижив, хоча українські бійці, забравши його разом із документами з "нічийної землі", намагалися надати йому першу допомогу. Шкода. У Гаазі дуже потрібні свідки", – написав журналіст.

Боєць, радіючи тому, що залишився живим, завдячує своєму автомату. "Спасибі, моя іграшко, що не підвела", – сказав "Звір", цілуючи свій АК. У своїх коментарях користувачі соцмережі висловили радість від того, що в результаті бою український військовий не загинув, та побажали йому удачі.

"Спасибі, моя іграшко!": Фото бійця АТО, який дякує своїй зброї, зворушило мережу "Спасибі, моя іграшко!": Фото бійця АТО, який дякує своїй зброї, зворушило мережу Reviewed by Mapiя Іваночко on 21:29 Rating: 5