АКТУАЛЬНО

[5]

ТЯГНИБОК: Справа Насірова — цирк. Судова реформа червня 2016 року зміцнила вплив Порошенка на судиЩодо цирку навколо справи Насірова.
Проблема влади в тому, що вона не є єдиною командою. Назовні ніби дружба, а насправді – в обіймах хочуть задушити один одного. Як всередині коаліції, так і в окремих партіях більшості сформовано різні клани, які відстоюють інтереси своїх хазяїв-олігархів. І в уряді, і в парламентських фракціях, і в правоохоронних органах чи в судах представлені нелюстровані кадри цих кланів. І замість виконання державних завдань, кожен із них вигризає найбільш ласі шматки для себе чи свого господаря.

Тому й спостерігаємо вічне шоу: боротьбу на публіку між державними структурами: правоохоронними і судовими, які насправді мали б працювати в унісон – в інтересах України.

І якщо ж до цього міксу додати ще ґрантожерів, які за євро/долари готові хоч щодня міняти «інвесторів» та виконувати взаємопротилежні завдання, то отримаємо такий собі збочений політичний салат «Шуба», де оселедець вже засмердів.

А могло б бути все по-іншому. Зокрема, і по цій справі Насірова. Якби підтримали свободівські законопроекти, які ми пропонували ще у 2014-2015 роках:

1) законопроект №4570 від 26.03.2014 «Про проведення люстрації в Україні», що позбавив би права обіймати посади суддів, які заплямували себе участю у корупційних схемах та сприяли режиму Януковича: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50422


2) законопроект №1114 від 28.11.2014 про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» (щодо акту автоматичної добровільної відмови від громадянства України), у якому визначено, що з моменту отримання громадянства іншої держави людина автоматично втрачає українське громадянство: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52534


3) законопроект №2266 від 02.03.2015 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо вдосконалення порядку застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою), який заборонив би відпускати чиновників високого рівня під заставу, домашній арешт тощо – застосовуючи щодо них виключно тримання під вартою: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54226

Я вже не кажу про те, що «Свобода» категорично не підтримала сумновідому судову реформу червня 2016 року, ба більше – попереджала, що ця так звана «реформа» призведе виключно до зміцнення впливу Aдміністрації Президента на суди. Ми тоді отримали чималу порцію істеричної критики від тих горерехформаторів, які нині театрально вимагають від своїх пригодованих суддів ув’язнення свого ж однопартійця Насірова.

Тож паяцтво і позорище, товариство, продовжується… мабуть, до судів Лінча.ТЯГНИБОК: Справа Насірова — цирк. Судова реформа червня 2016 року зміцнила вплив Порошенка на суди ТЯГНИБОК: Справа Насірова — цирк. Судова реформа червня 2016 року зміцнила вплив Порошенка на суди Reviewed by Mapiя Іваночко on 21:05 Rating: 5