АКТУАЛЬНО

[5]

Ріжуть посеред білого дня, навіть в заповідних зонах: Як Україна "лисіє", з'явилась інтерактивна карта вирубки лісів (відео)

Триває тотальне браконьєрство, при повній бездіяльності всіх рівнів влади. За останні 15 років вирубка ведеться мінімум на третину вище, ніж дозволено. Винуватих, звісно, і днем з вогнем не знайдеш.

Україна лисіє. І сокира не в депутатських руках. Цього тижня вже з'явилася інтерактивна карта вирубування лісів, констатують Патріоти України. «Але що це змінить?», - задались риторичним питанням журналісти 5 каналу.
Мінагрополітики презентувало цього тижня, так звану, інтерактивну карту. З висоти супутника можна побачити – де був ліс, а тепер немає. Можна порівняти – з тим, як виглядали Карпати ще півтора десятиліття тому. Щоправда – поки що на мапі є лише пілотна – Закарпатськя область. Вирок міністра: там вирубали щонайменше на третину більше дерев, ніж мали б.
Еколог Володимир Борейко переконаний: інтерактивна мапа - це добре. Але якість космічних знімків не дає можливості побачити всі наслідки незаконних рубок.

_______
Загрузка...
Загрузка...
Ріжуть посеред білого дня, навіть в заповідних зонах: Як Україна "лисіє", з'явилась інтерактивна карта вирубки лісів (відео) Ріжуть посеред білого дня, навіть в заповідних зонах: Як Україна "лисіє", з'явилась інтерактивна карта вирубки лісів (відео) Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:05 Rating: 5