АКТУАЛЬНО

[5]

ШОК! ДАІ ПОВЕРНУЛОСЬ! ВІД СЬОГОДНІ ДАІШНИКИ З ЖЕЗЛАМИ ВИЙШЛИ НА УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ


У Дніпрі повернули правоохоронців у формі ДАІ з жезлами. В даний час працюють вісім мобільних груп.
Повернення даішників здивувало водіїв в Дніпрі, передає http://www.zvistka.net
Підкорятися вимогам дорожніх патрульних водії повинні також, як і поліцейським. Керівництво поліції заспокоює, звертаючи увагу на те, що форма ДАІшників, а в ній справжні поліцейські, які успішно пройшли переатестацію.
Тепер вони відпрацьовують місто разом з патрульними копами. Таким чином в місті намагаються знизити аварійність на дорогах і кількість викрадених авто.
Мобільні групи перш за все працюють в місцях концентрації ДТП. Таке патрулювання триватиме місяць. Авто зі старою символікою використовують лише тому, що на зміну виду немає коштів.
“У зв’язку з недостатнім фінансуванням, немає можливості змінити фарбування автомобілів, одягнути і переодягнути. Це той самий поліцейський. Він прийняв присягу”, – сказав начальник відділу ГУ Нацполіціі в Дніпровській області Віталій Шевцов
_______
Загрузка...
Загрузка...
ШОК! ДАІ ПОВЕРНУЛОСЬ! ВІД СЬОГОДНІ ДАІШНИКИ З ЖЕЗЛАМИ ВИЙШЛИ НА УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ ШОК! ДАІ ПОВЕРНУЛОСЬ! ВІД СЬОГОДНІ ДАІШНИКИ З ЖЕЗЛАМИ ВИЙШЛИ НА УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ Reviewed by Mapiя Іваночко on 12:44 Rating: 5