АКТУАЛЬНО

[5]

Пенсійна реформа в Україні стала ключовою вимогою МВФ для виділення чергового траншу

 Пенсійна реформа в Україні в даний момент є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для виділення нашій країні чергового траншу кредиту.
Про це йдеться в матеріалі “Місія можлива: МВФ залишає Україну з надією на бюджет і пенсійну реформу”.пише http://24news.org.ua
Структурний “маяк”, що стосується прийняття пенсійної реформи у Верховній Раді, вже кілька разів не виконувався і переносився. Зараз в меморандумі з МВФ передбачено, що документ повинен бути прийнятий в грудні.
Вспомните новость: Перезагрузка пенсий: что добавят, что отберут по рекомендациям МВФ
І в Кабміні налаштовані на те, що до кінця грудня пенсійна реформа дійсно опиниться в парламенті. Пенсійна реформа може “зависнути” в парламенті “Однак, як показує практика, глобальні зміни, а тим більше такі, як підвищення пенсійного віку (один з принципів реформи), можуть “припадати пилом” у Верховній Раді місяцями. Тому зараз зміни пенсійної системи поряд з проектом бюджету – на особливому контролі у МВФ. Від цього залежить продовження кредитування”, – йдеться в матеріалі.
Відзначимо, зараз йдеться про четвертий транш МВФ розміром 1,8 млрд доларів. Нагадаємо, у четвер, 17 листопада, глава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що Україна може не отримати черговий транш Міжнародного валютного фонду і допомогу від Євросоюзу.
Джерело: РБК-Україна
Загрузка...
Загрузка...
Пенсійна реформа в Україні стала ключовою вимогою МВФ для виділення чергового траншу  Пенсійна реформа в Україні стала ключовою вимогою МВФ для виділення чергового траншу Reviewed by Mapiя Іваночко on 20:52 Rating: 5