АКТУАЛЬНО

[5]

"Нє панімаєм сабачьєєй, давай на нормальном язике": Ветеран АТО розказав, що його шокувало на автовокзалі у Дніпрі

Сепаратистів в тилу немало, стикаються з ними і українські герої, які щойно повернулися з фронту.
Ілюстрація: ЖЖ
На автовокзалі у Дніпрі українську мову називають собачою та заперечують перейменування міста з Дніпропетровська у Дніпро у рамках декомунізації. Про випадок, який стався з добровольцем, колишнім викладачем Анатолієм Довгозвягою, написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook ветеран бойових дій Юрій Семчук, передають Патріоти України.
Як стало відомо з посту, на автовокзалі у Дніпрі досі усі оголошення озвучують російською. "Учорашнє: Юрчику, братику, я осьдечки на автовокзалі, у Дніпрі, чуєш, усі оголошення російською, у касі прошу квиток від Дніпра, а мені кажуть: Нє панімаєм сабачьєєй, давай на нормальном язике, і нєту такого города, нє прададім білєт, пака нє скажєшь староє названіє. Юро, пересмикнув запобіжник, а автомата нема... Поможи, я вже не можу... Що мені робити? Ридає", - пише Семчук.

Загрузка...
Загрузка...

2 Блок 3 Банерна мережа
"Нє панімаєм сабачьєєй, давай на нормальном язике": Ветеран АТО розказав, що його шокувало на автовокзалі у Дніпрі "Нє панімаєм сабачьєєй, давай на нормальном язике": Ветеран АТО розказав, що його шокувало на автовокзалі у Дніпрі Reviewed by Роман Іваночко on 08:31 Rating: 5