АКТУАЛЬНО

[5]

"Листи Суркова" - це політичне "вкидання" проти опонентів, риторика заяв яких не співпадає з урядовими - нардепНародний депутат Вадим Івченко прокоментував історію з оприлюдненням так званих "листів Суркова", до яких начебто отримали доступ українські хакери "КіберХунти". Хакери заявили, що отримали доступ і повністю контролюють листування в пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.
На власній сторінці у Facebook Вадим Івченко написав наступне:
Вчора телефоном надав коментар 112 каналу з приводу оприлюднення так званих «листів Суркова".
Для тих, хто не в курсі, в листах йде мова щодо дестабілізації ситуації в країні, а також про створення так званих "народних республік" на території Закарпаття, називаються прізвища відомих політиків та партій.
Щодо достовірності цих листів зазначу наступне: по-перше - для будь кого не новина, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Україні. Але хочу зупинити вашу увагу на тому, хто саме перераховується в цих листах, як можливий союзник Росії в цьому питанні: журналісти, що проводять антикорупційні розслідування, депутати, які виступають з викриттям влади щодо корупційних схем, виведення коштів та використання офшорів, а також партії, які за рейтингами сьогодні без адмінресурсу набирають найбільшу кількість депутатів в місцевих радах, про лідера однієї з партій, яка випереджає за рейтингами на 10% всіх інших кандидатів, в тому числі і Президента.
Задаюсь питанням - чому саме ці люди названі у цих листах?
По-друге. Давайте подивимось на технічний аспект. Ці файли створені 23 жовтня. А всім розказують що це листи від 26 серпня з пошти Суркова.
Що це за Сурков? В Яндексі будь-яка людина може назватись цим прізвищем. Думаю, що своє слово в цьому питанні повинні сказати правоохоронні органи та визначити, чи дійсно був взлом чи ні, чи його це пошта. Розібратись із файлами: коли і де вони були створені. Провести лінгвістичний аналіз, оскільки велика імовірність україномовних авторів.
Тобто, на мою думку, це просто політичний "вкидок" проти опонентів, риторика заяв яких не співпадає з урядовими.
_______
Загрузка...
Загрузка...
"Листи Суркова" - це політичне "вкидання" проти опонентів, риторика заяв яких не співпадає з урядовими - нардеп "Листи Суркова" - це політичне "вкидання" проти опонентів, риторика заяв яких не співпадає з урядовими - нардеп Reviewed by Роман Іваночко on 17:54 Rating: 5