АКТУАЛЬНО

[5]

Туалет із розеткою – в кожному купе. "Укрзалізниця" пустила новий ваго

10.10.2016
Фото facebook.com/V.M.Dovgopol
"Укрзалізниця" пустила новий пасажирський вагон класу "люкс підвищеного комфорту" на маршруті Київ-Ужгород.
Єдиний такий вагон в Україні курсує у складі поїзда 81/82 Київ-Ужгород. Вартість квитка у повному маршруті становить 700 гривень.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Фастівської міської ради Валерій Довгопол.
У кожному із шести двомісних купе є широке розкладне двоспальне ліжко, яка трансформується у диван, відкидна верхня полиця, столик-трансформер, шафа для одягу із вбудованим сейфом для цінних речей.
Невеликі вбудовані полички можна використовувати для дрібних речей. У купе також єіндивідуальний вимикач електричного підігріву, телевізор із DVD і USB-флеш плеєром, індивідуальні регулятори яскравості світильників, радіо.
Фото facebook.com/V.M.Dovgopol
"Індивідуальний санвузол в кожному купе: умивальник, душ і біотуалет (причому ніяких неприємних запахів не чути, тому що змиває водою з ароматизатором). Комплектація купе: 2 пари одноразових капців, мило, гель для душу, косметичний набір, одноразові зубні щітки, гребінець, набір для шиття, освіжувач повітря, серветки, папір. Ну і звичайно є розетки і в купе, і в санвузлі", – написав Довгопол.
Загрузка...

Фото facebook.com/V.M.Dovgopol

Загрузка...
script type="text/javascript"> document.write('');
2 Блок 3 Банерна мережа
Туалет із розеткою – в кожному купе. "Укрзалізниця" пустила новий ваго Туалет із розеткою – в кожному купе. "Укрзалізниця" пустила новий ваго Reviewed by Роман Іваночко on 19:39 Rating: 5