АКТУАЛЬНО

[5]

Упирі на Печерських пагорбах: "Група людей тримає в заручниках всю Україну", - Томбінський про безвіз для нашої держави

Наразі досягнуті всі елементи, необхідні для скасування віз, окрім питання електронних декларацій, наголошує посол Євросоюзу
Фото: zn.uaПосол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський стверджує, що до запуску повноцінного електронного декларування Україна не завершить виконання вимог ЄС для скасування віз. Про це він заявив під час зустрічі з журналістами в Києві, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Європейську правду".
"Я завжди казав (представникам влади): робіть реформи, а не імітуйте процес! Ми втратили 8 місяців на створенні НАЗК. Чому? Хто знає. Нам обіцяли, що агентство запрацює ще 8 місяців тому", - пояснив він. "Наразі досягнуті всі елементи, необхідні для скасування віз, окрім питання електронних декларацій. І це питання до України – виконати останній елемент, необхідний для того, щоби отримати безвізовий режим", - наголосив посол.
Томбінський не бачить можливості для ЄС вплинути на цей процес. "Є межа нашого впливу, і якщо дехто хоче нашкодити собі – то що ми можемо зробити?" - поставив він зустрічне питання. "Невелика група людей тримає заручниками всю Україну, блокуючи запровадження безвізового режиму", - додав він, зазначивши, що з сумом сприймає те, що Україна досі не виконала всі умови та через це досі не отримала безвізовий режим.
Загрузка...
Загрузка...
/center>
Упирі на Печерських пагорбах: "Група людей тримає в заручниках всю Україну", - Томбінський про безвіз для нашої держави Упирі на Печерських пагорбах: "Група людей тримає в заручниках всю Україну", - Томбінський про безвіз для нашої держави Reviewed by Mapiя Іваночко on 06:22 Rating: 5