АКТУАЛЬНО

[5]

Мережу обурила нахабна поведінка Арсена Авакова ФОТО


 мережі з’явились фото на яких кортеж, яким рухався міністр внутрішніх справ Арсен Аваков порушив правила дорожнього руху, а саме перетнув подвійну суцільну лінію ще й на очах у нових патрульних поліцейських, які саме перекривали рух транспорту для проїзду міністра.
Наразі вже відомо, що Аваков їхав на седані Mercedes, за ним слідували два авто супроводу: легковий Volkswagen і джип Toyota Land Cruiser. Поліцейські регулювальники забезпечили безперешкодний проїзд автомобілів міністра, перекривши рух для інших водіїв столиці в районі Солом’янської площі.
При цьому кортеж Авакова на очах у патрульних поліцейських переїхав крізь подвійну суцільну лінію. Відповідно до законодавства України за таке порушення ПДР водій повинен нести відповідальність в рамках штрафу у розмірі 255-340 грн.
Нагадаємо, раніше активісти громадської організації «Спеціальний контроль» зафіксували порушення правил дорожнього руху, яке було здійснене співробітниками поліції. Після спілкування з активістами поліцейські виписали самі собі штраф. Порушення полягало у пересуванні по місту в патрульній машині з вимкненими фарами.
Джерело:http://politikan.net
Загрузка...
/center>
Загрузка...
Мережу обурила нахабна поведінка Арсена Авакова ФОТО Мережу обурила нахабна поведінка Арсена Авакова ФОТО Reviewed by Mapiя Іваночко on 07:57 Rating: 5